
«Насоси+» ZETTA 370
Технічні характеристики:
| Тип | Насосні станції |
| Об'єм гідроакумулятора | 1 л |
| Потужність | 370 Вт |
| Максимальний тиск | 36 м |
| Максимальна температура рідини | +40 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 2,2 м³/год |
| Максимальна висота всмоктування | 8 м |
| Вага | 10,5 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование ZETTA 370
Насос Насосы Плюс Оборудование ZETTA 370 почав працювати з перебоями чи взагалі зламався? Без професійної діагностики та ремонту не обійтися. Жоден насос не застрахований від потрапляння рідини всередину двигуна або різкого перепаду напруги. Наші майстри готові відремонтувати «Насоси+» ZETTA 370, якою б не була причина несправності. Телефонуйте – ми усунемо поломку якісно та оперативно!
Акція! Діагностика Насосы Плюс Оборудование ZETTA 370 - безкоштовно!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование ZETTA 370
Цікавить ремонт електронасоса Насосы Плюс Оборудование серії ZETTA ТЕРМІНОВО? Зверніться до нашого майстра за телефоном +38 (067) 969-17-99. Він у найкоротші терміни діагностує причину поломки та усуне будь-яку неполадку з обладнанням. «НАСОС-СЕРВІС» пропонує обслуговування всього модельного ряду Насосы Плюс Оборудование!


