
Технічні характеристики:
| Тип | Дренажні та фекальні насоси |
| Вміст механічних домішок | 5 кг/м³ |
| Потужність | 725 Вт |
| Мінімальний рівень осушення | 320 мм |
| Максимальний розмір частинок | 30 мм |
| Максимальний тиск | 12,4 м |
| Максимальна температура рідини | +40 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 15 м³/год |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Вага | 17,2 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование WQD 10-8-0,55F
Насос Насосы Плюс Оборудование WQD 10-8-0,55F припинив працювати? Не вмикається насосна станція Насосы Плюс Оборудование WQD, працює ривками або зовсім не відключається. Поломки та причини бувають різні. Насосне обладнання може вийти з ладу внаслідок попадання рідини в двигун або замерзання води всередині пристрою, перепаду напруги та інших причин. Спроби самостійно відремонтувати 'Насоси+' WQD 10-8-0,55F тільки ускладнять поломку, тому без професійного ремонту не обійтись. Звертайтесь до нашого майстра, і в найкоротші терміни насос запрацює, як новенький!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование WQD 10-8-0,55F
Требуется срочный ремонта водяного насоса Насосы Плюс Оборудование серии WQD? Набирайте номер телефона лучшего мастера в Киеве +38 (067) 969-17-99. В «НАСОС-СЕРВИС» всегда в наличии комплектующие для популярных моделей Насосы Плюс Оборудование, поэтому 'Насоси+' WQD 10-8-0,55F будет отремонтирован максимально быстро.


