
Технічні характеристики:
| Потужність | 1100 Вт |
| Мінімальний рівень осушення | 125 мм |
| Максимальний розмір частинок | 40 мм |
| Максимальний тиск | 11 м |
| Максимальна температура рідини | +60 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 24 м³/год |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Вага | 33 кг |
Ремонт насоса Speroni SET 150
Насос Speroni SET 150 припинив працювати? Не вмикається насосна станція Speroni SET, працює ривками або зовсім не відключається. Поломки та причини бувають різні. Насосне обладнання може вийти з ладу внаслідок попадання рідини в двигун або замерзання води всередині пристрою, перепаду напруги та інших причин. Спроби самостійно відремонтувати Speroni SET 150 тільки ускладнять поломку, тому без професійного ремонту не обійтись. Звертайтесь до нашого майстра, і в найкоротші терміни насос запрацює, як новенький!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Speroni SET 150
Требуется срочный ремонта водяного насоса Speroni серии SET? Набирайте номер телефона лучшего мастера в Киеве +38 (067) 969-17-99. В «НАСОС-СЕРВИС» всегда в наличии комплектующие для популярных моделей Speroni, поэтому Speroni SET 150 будет отремонтирован максимально быстро.


