
Технічні характеристики:
| Тип підключення | Гвинт |
| Тип | Циркуляційні насоси |
| Потужність | 90 Вт |
| Монтажна довжина | 100 мм |
| Максимальний тиск | 9 м |
| Максимальна температура рідини | +40 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 0,94 м³/год |
| Кількість робочих швидкостей | 1 |
| Вага | 2,75 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование 15WBX-9
З насосом Насосы Плюс Оборудование 15WBX-9 виникли проблеми? Насосна станція Насосы Плюс Оборудование WBX вчасно не зупиняється, працює безперервно або зовсім не вмикається. Причин пошкодження насосів і насосних станцій може бути безліч: перепад напруги, замерзання води всередині системи, потрапляння рідини в двигун і т.д. Рішення ж завжди одне – ремонт, виконаний професіоналом. Спроби відремонтувати «Насоси+» 15WBX-9 самотужки ускладнять поломку. Тому, не витрачайте час - дзвоніть до нашого майстра. Він усуне неполадки в роботі насоса швидко та з гарантією якості.
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование 15WBX-9
Нужно отремонтировать электронасос Насосы Плюс Оборудование серии WBX СРОЧНО? Звоните по телефону в Киеве: +38 (067) 969-17-99. «Насоси+» 15WBX-9 может перестать работать по разным причинам. В мастерской «НАСОС-СЕРВИС» их оперативно диагностируют и устранят!


