
Технічні характеристики:
| Потужність | 1100 Вт |
| Мінімальний рівень осушення | 100 мм |
| Максимальний розмір частинок | 30 мм |
| Максимальний тиск | 9,5 м |
| Максимальна температура рідини | +35 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 21 м³/год |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Вага | 20 кг |
Ремонт насоса Speroni ECT 100-V
З насосом Speroni ECT 100-V виникли проблеми? Насосна станція Speroni ECT вчасно не зупиняється, працює безперервно або зовсім не вмикається. Причин пошкодження насосів і насосних станцій може бути безліч: перепад напруги, замерзання води всередині системи, потрапляння рідини в двигун і т.д. Рішення ж завжди одне – ремонт, виконаний професіоналом. Спроби відремонтувати Speroni ECT 100-V самотужки ускладнять поломку. Тому, не витрачайте час - дзвоніть до нашого майстра. Він усуне неполадки в роботі насоса швидко та з гарантією якості.
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Speroni ECT 100-V
Нужно отремонтировать электронасос Speroni серии ECT СРОЧНО? Звоните по телефону в Киеве: +38 (067) 969-17-99. Speroni ECT 100-V может перестать работать по разным причинам. В мастерской «НАСОС-СЕРВИС» их оперативно диагностируют и устранят!


