
Технічні характеристики:
| Тип | Свердловинні насоси |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальний тиск | 4 м |
| Максимальна температура рідини | +35 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 1,8 м³/год |
| Максимальна глибина занурення | 1,5 м |
| Діаметр | 51 мм |
| Вага | 0,53 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование DB 12 V mini
Зламався насос Насосы Плюс Оборудование DB 12 V mini? До пошкодження насосного обладнання може призвести перепад напруги, попадання рідини в двигун, замерзання води в пристрої та інші фактори. Часте включення насоса Насосы Плюс Оборудование DB — це причина термінової діагностики агрегату. Самостійно усунути поломку складно, а в більшості випадків це лише посилить ситуацію. У нашому сервісному центрі "Насоси+" DB 12 V mini пройде дефектацію та майстер докладно розповість про причини поломки. Єдине, що може врятувати агрегат – професійний ремонт насосу. Телефонуйте нам, і ми усунемо всі проблеми в роботі насосного обладнання!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование DB 12 V mini
Якщо Вам ТЕРМІНОВО потрібно полагодити електронасос Насосы Плюс Оборудование серії DB, телефонуйте нам у Києві: +38 (067) 969-17-99 - майстер з ремонту. Виходячи з досвіду "Насоси+" DB 12 V mini може працювати з багатьох причин. У нашому офісі «НАСОС-СЕРВІС» завжди є комплектуючі всіх популярних марок насосів Насосы Плюс Оборудование!


