
'Насоси+' AUTPS60/1l mini
Технічні характеристики:
| Тип | Насосні станції |
| Об'єм гідроакумулятора | 1 л |
| Потужність | 370 Вт |
| Максимальний тиск | 36 м |
| Максимальна температура рідини | +40 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 2,1 м³/год |
| Максимальна висота всмоктування | 8 м |
| Вага | 7,8 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование AUTPS60/1L mini
Насос Насосы Плюс Оборудование AUTPS60/1L mini почав працювати з перебоями чи взагалі зламався? Без професійної діагностики та ремонту не обійтися. Жоден насос не застрахований від потрапляння рідини всередину двигуна або різкого перепаду напруги. Наші майстри готові відремонтувати 'Насоси+' AUTPS60/1l mini, якою б не була причина несправності. Телефонуйте – ми усунемо поломку якісно та оперативно!
Акція! Діагностика Насосы Плюс Оборудование AUTPS60/1L mini - безкоштовно!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование AUTPS60/1L mini
Цікавить ремонт електронасоса Насосы Плюс Оборудование серії AUTP ТЕРМІНОВО? Зверніться до нашого майстра за телефоном +38 (067) 969-17-99. Він у найкоротші терміни діагностує причину поломки та усуне будь-яку неполадку з обладнанням. «НАСОС-СЕРВІС» пропонує обслуговування всього модельного ряду Насосы Плюс Оборудование!


