
Технічні характеристики:
| Тип | Насосні станції |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Потужність | 610 Вт |
| Максимальний тиск | 40 м |
| Максимальна температура рідини | +40 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 2,7 м³/год. |
| Максимальна висота всмоктування | 8 м |
| Вага | 12,6 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование AUJSWm 1B/24L
З насосом Насосы Плюс Оборудование AUJSWm 1B/24L виникли проблеми? Насосна станція Насосы Плюс Оборудование AUJSW вчасно не зупиняється, працює безперервно або зовсім не вмикається. Причин пошкодження насосів і насосних станцій може бути безліч: перепад напруги, замерзання води всередині системи, потрапляння рідини в двигун і т.д. Рішення ж завжди одне – ремонт, виконаний професіоналом. Спроби відремонтувати «Насоси+» AUJSWm 1B/24L самотужки ускладнять поломку. Тому, не витрачайте час - дзвоніть до нашого майстра. Він усуне неполадки в роботі насоса швидко та з гарантією якості.
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование AUJSWm 1B/24L
Нужно отремонтировать электронасос Насосы Плюс Оборудование серии AUJSW СРОЧНО? Звоните по телефону в Киеве: +38 (067) 969-17-99. «Насоси+» AUJSWm 1B/24L может перестать работать по разным причинам. В мастерской «НАСОС-СЕРВИС» их оперативно диагностируют и устранят!


