
Технічні характеристики:
| Тип | Насосні станції |
| Об'єм гідроакумулятора | 24 л |
| Потужність | 600 Вт |
| Максимальний тиск | 38 м |
| Максимальна температура рідини | +40 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 2,5 м³/год |
| Максимальна висота всмоктування | 8 м |
| Вага | 13,2 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование AUJET 40/24L
Насос Насосы Плюс Оборудование AUJET 40/24L припинив працювати? Не вмикається насосна станція Насосы Плюс Оборудование AUJET, працює ривками або зовсім не відключається. Поломки та причини бувають різні. Насосне обладнання може вийти з ладу внаслідок попадання рідини в двигун або замерзання води всередині пристрою, перепаду напруги та інших причин. Спроби самостійно відремонтувати 'Насоси+' AUJET 40/24L тільки ускладнять поломку, тому без професійного ремонту не обійтись. Звертайтесь до нашого майстра, і в найкоротші терміни насос запрацює, як новенький!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование AUJET 40/24L
Требуется срочный ремонта водяного насоса Насосы Плюс Оборудование серии AUJET? Набирайте номер телефона лучшего мастера в Киеве +38 (067) 969-17-99. В «НАСОС-СЕРВИС» всегда в наличии комплектующие для популярных моделей Насосы Плюс Оборудование, поэтому 'Насоси+' AUJET 40/24L будет отремонтирован максимально быстро.


