
Технічні характеристики:
| Тип | Свердловинні насоси |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальний тиск | 144 м |
| Максимальна температура рідини | +35 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 2,8 м³/год. |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Діаметр | 75 мм |
| Вага | 17 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование 75QJD 140-1.1
З насосом Насосы Плюс Оборудование 75QJD 140-1.1 виникли проблеми? Насосна станція Насосы Плюс Оборудование QJD вчасно не зупиняється, працює безперервно або зовсім не вмикається. Причин пошкодження насосів і насосних станцій може бути безліч: перепад напруги, замерзання води всередині системи, потрапляння рідини в двигун і т.д. Рішення ж завжди одне – ремонт, виконаний професіоналом. Спроби відремонтувати 'Насоси+' 75QJD 140-1.1 самотужки ускладнять поломку. Тому, не витрачайте час - дзвоніть до нашого майстра. Він усуне неполадки в роботі насоса швидко та з гарантією якості.
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование 75QJD 140-1.1
Нужно отремонтировать электронасос Насосы Плюс Оборудование серии QJD СРОЧНО? Звоните по телефону в Киеве: +38 (067) 969-17-99. 'Насоси+' 75QJD 140-1.1 может перестать работать по разным причинам. В мастерской «НАСОС-СЕРВИС» их оперативно диагностируют и устранят!


