
Технічні характеристики:
| Тип | Свердловинні насоси |
| Потужність | 620 Вт |
| Максимальний тиск | 55 м |
| Максимальна температура рідини | +35 °C |
| Максимальне об'ємне подання | 2,8 м³/год. |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Діаметр | 96 мм |
| Вага | 12,6 кг |
Ремонт насоса Насосы Плюс Оборудование 4SP 209-0.37
Зламався насос Насосы Плюс Оборудование 4SP 209-0.37? До пошкодження насосного обладнання може призвести перепад напруги, попадання рідини в двигун, замерзання води в пристрої та інші фактори. Часте включення насоса Насосы Плюс Оборудование SP — це причина термінової діагностики агрегату. Самостійно усунути поломку складно, а в більшості випадків це лише посилить ситуацію. У нашому сервісному центрі 'Насоси+' 4SP 209-0.37 пройде дефектацію та майстер докладно розповість про причини поломки. Єдине, що може врятувати агрегат – професійний ремонт насосу. Телефонуйте нам, і ми усунемо всі проблеми в роботі насосного обладнання!
Ми цінуємо час наших клієнтів!
Заявка на ремонт насосу Насосы Плюс Оборудование 4SP 209-0.37
Якщо Вам ТЕРМІНОВО потрібно полагодити електронасос Насосы Плюс Оборудование серії SP, телефонуйте нам у Києві: +38 (067) 969-17-99 - майстер з ремонту. Виходячи з досвіду 'Насоси+' 4SP 209-0.37 може працювати з багатьох причин. У нашому офісі «НАСОС-СЕРВІС» завжди є комплектуючі всіх популярних марок насосів Насосы Плюс Оборудование!


